Home Mecze ligowe 2012/2013
Liga Okręgowa ŚZPN 2012/2013

- 1. Kolejka 

sobota, 11 sierpnia 2012
17:00 KP Warta Zawiercie-GKS Urania Ruda Śląska4:0
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-MKS Sławków0:1
17:00 ŁKS Łagiewniki-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:1
17:00 KS Kolejarz 24 Katowice-KS Rymer Rybnik2:2
17:00 LGKS 38 Podlesianka Katowice-RKS Grodziec1:4
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie2:0
17:00 MKS Siemianowice Śląskie-AKS Niwka Sosnowiec0:1
niedziela, 12 sierpnia 2012
17:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Ciężkowianka Jaworzno1:0
do gory
- 2. Kolejka 

środa, 15 sierpnia 2012
17:00 GKS Urania Ruda Śląska-AKS Niwka Sosnowiec3:1
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-MKS Siemianowice Śląskie1:0
17:00 RKS Grodziec-TP Jastrząb Bielszowice5:0
17:00 KS Rymer Rybnik-LGKS 38 Podlesianka Katowice0:1
17:00 LKS Ciężkowianka Jaworzno-KS Kolejarz 24 Katowice3:0
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LKS Przemsza Siewierz0:2
17:00 MKS Sławków-ŁKS Łagiewniki2:0
17:00 KP Warta Zawiercie-GKS Wawel Ruda Śląska5:0
do gory
- 3. Kolejka 

sobota, 18 sierpnia 2012
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-GKS Urania Ruda Śląska0:2
17:00 ŁKS Łagiewniki-KP Warta Zawiercie1:3
17:00 KS Kolejarz 24 Katowice-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:2
17:00 LGKS 38 Podlesianka Katowice-LKS Ciężkowianka Jaworzno0:3
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-KS Rymer Rybnik1:3
17:00 MKS Siemianowice Śląskie-RKS Grodziec1:2
niedziela, 19 sierpnia 2012
17:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Sławków2:0
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie4:1
do gory
- 4. Kolejka 

sobota, 25 sierpnia 2012
17:00 GKS Urania Ruda Śląska-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie5:1
17:00 RKS Grodziec-AKS Niwka Sosnowiec2:1
17:00 KS Rymer Rybnik-MKS Siemianowice Śląskie0:2
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LGKS 38 Podlesianka Katowice3:3
17:00 MKS Sławków-KS Kolejarz 24 Katowice2:2
17:00 KP Warta Zawiercie-LKS Przemsza Siewierz1:1
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-ŁKS Łagiewniki1:1
niedziela, 26 sierpnia 2012
17:00 LKS Ciężkowianka Jaworzno-TP Jastrząb Bielszowice1:2
do gory
- 5. Kolejka 

sobota, 01 września 2012
17:00 ŁKS Łagiewniki-GKS Urania Ruda Śląska3:2
17:00 KS Kolejarz 24 Katowice-KP Warta Zawiercie0:5
17:00 LGKS 38 Podlesianka Katowice-MKS Sławków3:2
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-KS Unia Dąbrowa Górnicza0:1
17:00 MKS Siemianowice Śląskie-LKS Ciężkowianka Jaworzno1:3
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-KS Rymer Rybnik3:3
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-RKS Grodziec2:6
niedziela, 02 września 2012
17:00 LKS Przemsza Siewierz-GKS Wawel Ruda Śląska5:0
do gory
- 6. Kolejka 

sobota, 08 września 2012
11:00 GKS Urania Ruda Śląska-RKS Grodziec6:0
11:00 KP Warta Zawiercie-LGKS 38 Podlesianka Katowice0:4
17:00 KS Rymer Rybnik-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie6:4
17:00 LKS Ciężkowianka Jaworzno-AKS Niwka Sosnowiec0:2
17:00 MKS Sławków-TP Jastrząb Bielszowice3:0
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-KS Kolejarz 24 Katowice5:2
17:00 ŁKS Łagiewniki-LKS Przemsza Siewierz0:3
niedziela, 09 września 2012
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-MKS Siemianowice Śląskie0:1
do gory
- 7. Kolejka 

sobota, 15 września 2012
17:00 KS Kolejarz 24 Katowice-ŁKS Łagiewniki4:1
17:00 LGKS 38 Podlesianka Katowice-GKS Wawel Ruda Śląska1:0
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-KP Warta Zawiercie0:2
17:00 MKS Siemianowice Śląskie-MKS Sławków0:2
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-KS Unia Dąbrowa Górnicza4:0
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Ciężkowianka Jaworzno0:7
17:00 RKS Grodziec-KS Rymer Rybnik4:0
niedziela, 16 września 2012
17:00 LKS Przemsza Siewierz-GKS Urania Ruda Śląska2:1
do gory
- 8. Kolejka 

sobota, 22 września 2012
16:00 GKS Urania Ruda Śląska-KS Rymer Rybnik1:3
16:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie1:3
16:00 MKS Sławków-AKS Niwka Sosnowiec1:0
16:00 KP Warta Zawiercie-MKS Siemianowice Śląskie4:0
16:00 GKS Wawel Ruda Śląska-TP Jastrząb Bielszowice4:0
16:00 ŁKS Łagiewniki-LGKS 38 Podlesianka Katowice2:9
niedziela, 23 września 2012
16:00 LKS Ciężkowianka Jaworzno-RKS Grodziec0:1
16:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Kolejarz 24 Katowice2:3
do gory
- 9. Kolejka 

sobota, 29 września 2012
16:00 KS Kolejarz 24 Katowice-GKS Urania Ruda Śląska2:4
16:00 LGKS 38 Podlesianka Katowice-LKS Przemsza Siewierz3:0
16:00 TP Jastrząb Bielszowice-ŁKS Łagiewniki0:1
16:00 MKS Siemianowice Śląskie-GKS Wawel Ruda Śląska1:1
16:00 AKS Niwka Sosnowiec-KP Warta Zawiercie1:2
16:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-MKS Sławków0:1
16:00 RKS Grodziec-KS Unia Dąbrowa Górnicza2:1
16:00 KS Rymer Rybnik-LKS Ciężkowianka Jaworzno1:4
do gory
- 10. Kolejka 

sobota, 06 października 2012
15:30 GKS Urania Ruda Śląska-LKS Ciężkowianka Jaworzno6:0
15:30 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KS Rymer Rybnik0:3
15:30 MKS Sławków-RKS Grodziec1:4
15:30 KP Warta Zawiercie-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie1:1
15:30 GKS Wawel Ruda Śląska-AKS Niwka Sosnowiec1:3
15:30 ŁKS Łagiewniki-MKS Siemianowice Śląskie0:4
15:30 KS Kolejarz 24 Katowice-LGKS 38 Podlesianka Katowice2:4
niedziela, 07 października 2012
15:30 LKS Przemsza Siewierz-TP Jastrząb Bielszowice2:0
do gory
- 11. Kolejka 

sobota, 13 października 2012
15:30 LGKS 38 Podlesianka Katowice-GKS Urania Ruda Śląska4:1
15:30 TP Jastrząb Bielszowice-KS Kolejarz 24 Katowice0:0
15:30 MKS Siemianowice Śląskie-LKS Przemsza Siewierz0:2
15:30 AKS Niwka Sosnowiec-ŁKS Łagiewniki10:1
15:30 RKS Grodziec-KP Warta Zawiercie0:0
15:30 KS Rymer Rybnik-MKS Sławków4:2
15:30 LKS Ciężkowianka Jaworzno-KS Unia Dąbrowa Górnicza2:2
niedziela, 14 października 2012
15:30 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-GKS Wawel Ruda Śląska1:4
do gory
- 12. Kolejka 

sobota, 20 października 2012
15:30 GKS Urania Ruda Śląska-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:0
15:30 MKS Sławków-LKS Ciężkowianka Jaworzno3:2
15:30 KP Warta Zawiercie-KS Rymer Rybnik1:0
15:30 GKS Wawel Ruda Śląska-RKS Grodziec0:1
15:30 ŁKS Łagiewniki-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie0:2
15:30 LKS Przemsza Siewierz-AKS Niwka Sosnowiec1:2
15:30 KS Kolejarz 24 Katowice-MKS Siemianowice Śląskie1:2
15:30 LGKS 38 Podlesianka Katowice-TP Jastrząb Bielszowice4:3
do gory
- 13. Kolejka 

sobota, 27 października 2012
15:00 TP Jastrząb Bielszowice-GKS Urania Ruda Śląska2:3
15:00 MKS Siemianowice Śląskie-LGKS 38 Podlesianka Katowice0:3
15:00 AKS Niwka Sosnowiec-KS Kolejarz 24 Katowice4:0
15:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Przemsza Siewierz1:4
15:00 RKS Grodziec-ŁKS Łagiewniki1:0
15:00 KS Rymer Rybnik-GKS Wawel Ruda Śląska2:6
15:00 LKS Ciężkowianka Jaworzno-KP Warta Zawiercie1:3
15:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-MKS Sławków0:1
do gory
- 14. Kolejka 

sobota, 03 listopada 2012
14:00 GKS Urania Ruda Śląska-MKS Sławków3:1
14:00 GKS Wawel Ruda Śląska-LKS Ciężkowianka Jaworzno4:1
14:00 ŁKS Łagiewniki-KS Rymer Rybnik1:1
14:00 KS Kolejarz 24 Katowice-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie2:1
14:00 LGKS 38 Podlesianka Katowice-AKS Niwka Sosnowiec2:1
14:00 TP Jastrząb Bielszowice-MKS Siemianowice Śląskie2:0
niedziela, 04 listopada 2012
14:00 KP Warta Zawiercie-KS Unia Dąbrowa Górnicza3:1
14:00 LKS Przemsza Siewierz-RKS Grodziec0:0
do gory
- 15. Kolejka 

sobota, 10 listopada 2012
13:30 MKS Siemianowice Śląskie-GKS Urania Ruda Śląska2:1
13:30 AKS Niwka Sosnowiec-TP Jastrząb Bielszowice6:0
13:30 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LGKS 38 Podlesianka Katowice1:4
13:30 RKS Grodziec-KS Kolejarz 24 Katowice4:2
13:30 KS Rymer Rybnik-LKS Przemsza Siewierz1:4
13:30 LKS Ciężkowianka Jaworzno-ŁKS Łagiewniki5:3
13:30 KS Unia Dąbrowa Górnicza-GKS Wawel Ruda Śląska0:0
13:30 MKS Sławków-KP Warta Zawiercie2:4
do gory
- 16. Kolejka 

sobota, 13 kwietnia 2013
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-TP Jastrząb Bielszowice0:2
17:00 RKS Grodziec-LGKS 38 Podlesianka Katowice3:0
17:00 LKS Ciężkowianka Jaworzno-LKS Przemsza Siewierz0:3
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-ŁKS Łagiewniki3:0
17:00 MKS Sławków-GKS Wawel Ruda Śląska4:1
17:00 GKS Urania Ruda Śląska-KP Warta Zawiercie1:2
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-MKS Siemianowice Śląskie0:2
środa, 22 maja 2013
14:00 KS Rymer Rybnik-KS Kolejarz 24 Katowice3:1
do gory
- 17. Kolejka 

sobota, 30 marca 2013
13:00 KS Kolejarz 24 Katowice-LKS Ciężkowianka Jaworzno2:3
sobota, 20 kwietnia 2013
11:00 GKS Wawel Ruda Śląska-KP Warta Zawiercie0:1
13:00 AKS Niwka Sosnowiec-GKS Urania Ruda Śląska1:3
13:00 MKS Siemianowice Śląskie-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie2:0
13:00 TP Jastrząb Bielszowice-RKS Grodziec0:1
13:00 LGKS 38 Podlesianka Katowice-KS Rymer Rybnik3:2
13:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Unia Dąbrowa Górnicza8:0
13:00 ŁKS Łagiewniki-MKS Sławków1:1
do gory
- 18. Kolejka 

sobota, 27 kwietnia 2013
11:00 GKS Urania Ruda Śląska-GKS Wawel Ruda Śląska2:0
17:00 KP Warta Zawiercie-ŁKS Łagiewniki7:1
17:00 MKS Sławków-LKS Przemsza Siewierz0:2
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KS Kolejarz 24 Katowice0:0
17:00 LKS Ciężkowianka Jaworzno-LGKS 38 Podlesianka Katowice1:2
17:00 KS Rymer Rybnik-TP Jastrząb Bielszowice0:1
17:00 RKS Grodziec-MKS Siemianowice Śląskie4:1
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-AKS Niwka Sosnowiec0:1
do gory
- 19. Kolejka 

środa, 01 maja 2013
16:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-GKS Urania Ruda Śląska3:4
16:00 AKS Niwka Sosnowiec-RKS Grodziec3:1
16:00 MKS Siemianowice Śląskie-KS Rymer Rybnik2:1
16:00 TP Jastrząb Bielszowice-LKS Ciężkowianka Jaworzno2:2
16:00 LGKS 38 Podlesianka Katowice-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:0
16:00 KS Kolejarz 24 Katowice-MKS Sławków0:4
16:00 LKS Przemsza Siewierz-KP Warta Zawiercie2:2
16:00 ŁKS Łagiewniki-GKS Wawel Ruda Śląska2:2
do gory
- 20. Kolejka 

sobota, 04 maja 2013
16:00 GKS Urania Ruda Śląska-ŁKS Łagiewniki3:0
16:00 GKS Wawel Ruda Śląska-LKS Przemsza Siewierz1:1
16:00 KP Warta Zawiercie-KS Kolejarz 24 Katowice0:0
16:00 MKS Sławków-LGKS 38 Podlesianka Katowice1:1
16:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-TP Jastrząb Bielszowice1:0
16:00 LKS Ciężkowianka Jaworzno-MKS Siemianowice Śląskie0:4
16:00 KS Rymer Rybnik-AKS Niwka Sosnowiec1:1
16:00 RKS Grodziec-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:2
do gory
- 21. Kolejka 

sobota, 11 maja 2013
16:30 RKS Grodziec-GKS Urania Ruda Śląska3:2
16:30 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Rymer Rybnik0:0
16:30 AKS Niwka Sosnowiec-LKS Ciężkowianka Jaworzno2:0
16:30 MKS Siemianowice Śląskie-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:0
16:30 TP Jastrząb Bielszowice-MKS Sławków0:2
16:30 LGKS 38 Podlesianka Katowice-KP Warta Zawiercie2:1
16:30 KS Kolejarz 24 Katowice-GKS Wawel Ruda Śląska0:1
16:30 LKS Przemsza Siewierz-ŁKS Łagiewniki2:0
do gory
- 22. Kolejka 

sobota, 18 maja 2013
17:00 GKS Urania Ruda Śląska-LKS Przemsza Siewierz1:0
17:00 ŁKS Łagiewniki-KS Kolejarz 24 Katowice1:0
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-LGKS 38 Podlesianka Katowice1:2
17:00 KP Warta Zawiercie-TP Jastrząb Bielszowice2:1
17:00 MKS Sławków-MKS Siemianowice Śląskie1:1
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-AKS Niwka Sosnowiec3:0
17:00 LKS Ciężkowianka Jaworzno-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie8:1
17:00 KS Rymer Rybnik-RKS Grodziec1:3
do gory
- 23. Kolejka 

sobota, 25 maja 2013
17:00 KS Rymer Rybnik-GKS Urania Ruda Śląska1:3
17:00 RKS Grodziec-LKS Ciężkowianka Jaworzno3:2
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:2
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-MKS Sławków0:0
17:00 MKS Siemianowice Śląskie-KP Warta Zawiercie2:1
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-GKS Wawel Ruda Śląska2:4
17:00 LGKS 38 Podlesianka Katowice-ŁKS Łagiewniki8:0
17:00 KS Kolejarz 24 Katowice-LKS Przemsza Siewierz1:5
do gory
- 24. Kolejka 

czwartek, 30 maja 2013
17:00 GKS Urania Ruda Śląska-KS Kolejarz 24 Katowice3:1
17:00 LKS Przemsza Siewierz-LGKS 38 Podlesianka Katowice4:0
17:00 ŁKS Łagiewniki-TP Jastrząb Bielszowice2:0
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-MKS Siemianowice Śląskie2:0
17:00 KP Warta Zawiercie-AKS Niwka Sosnowiec4:2
17:00 MKS Sławków-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie4:1
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-RKS Grodziec2:2
17:00 LKS Ciężkowianka Jaworzno-KS Rymer Rybnik4:0
do gory
- 25. Kolejka 

niedziela, 02 czerwca 2013
17:00 LKS Ciężkowianka Jaworzno-GKS Urania Ruda Śląska2:3
17:00 KS Rymer Rybnik-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:2
17:00 RKS Grodziec-MKS Sławków6:0
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KP Warta Zawiercie4:2
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-GKS Wawel Ruda Śląska1:1
17:00 MKS Siemianowice Śląskie-ŁKS Łagiewniki0:1
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-LKS Przemsza Siewierz3:2
17:00 LGKS 38 Podlesianka Katowice-KS Kolejarz 24 Katowice3:0
do gory
- 26. Kolejka 

sobota, 08 czerwca 2013
17:00 GKS Urania Ruda Śląska-LGKS 38 Podlesianka Katowice4:5
17:00 KS Kolejarz 24 Katowice-TP Jastrząb Bielszowice1:2
17:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Siemianowice Śląskie4:0
17:00 ŁKS Łagiewniki-AKS Niwka Sosnowiec3:1
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie1:2
17:00 KP Warta Zawiercie-RKS Grodziec2:2
17:00 MKS Sławków-KS Rymer Rybnik1:1
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LKS Ciężkowianka Jaworzno2:2
do gory
- 27. Kolejka 

środa, 12 czerwca 2013
18:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-GKS Urania Ruda Śląska3:1
18:00 LKS Ciężkowianka Jaworzno-MKS Sławków0:5
18:00 KS Rymer Rybnik-KP Warta Zawiercie4:2
18:00 RKS Grodziec-GKS Wawel Ruda Śląska3:1
18:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-ŁKS Łagiewniki0:3
18:00 AKS Niwka Sosnowiec-LKS Przemsza Siewierz3:1
18:00 MKS Siemianowice Śląskie-KS Kolejarz 24 Katowice1:1
18:00 TP Jastrząb Bielszowice-LGKS 38 Podlesianka Katowice1:5
do gory
- 28. Kolejka 

sobota, 15 czerwca 2013
17:00 GKS Urania Ruda Śląska-TP Jastrząb Bielszowice3:0
17:00 LGKS 38 Podlesianka Katowice-MKS Siemianowice Śląskie3:0
17:00 KS Kolejarz 24 Katowice-AKS Niwka Sosnowiec1:1
17:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie6:2
17:00 ŁKS Łagiewniki-RKS Grodziec2:1
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-KS Rymer Rybnik3:1
17:00 KP Warta Zawiercie-LKS Ciężkowianka Jaworzno3:0
17:00 MKS Sławków-KS Unia Dąbrowa Górnicza0:1
do gory
- 29. Kolejka 

sobota, 22 czerwca 2013
17:00 MKS Sławków-GKS Urania Ruda Śląska0:6
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KP Warta Zawiercie3:1
17:00 LKS Ciężkowianka Jaworzno-GKS Wawel Ruda Śląska-:-
17:00 KS Rymer Rybnik-ŁKS Łagiewniki6:0
17:00 RKS Grodziec-LKS Przemsza Siewierz2:0
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Kolejarz 24 Katowice3:2
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-LGKS 38 Podlesianka Katowice0:4
17:00 MKS Siemianowice Śląskie-TP Jastrząb Bielszowice1:2
do gory
- 30. Kolejka 

środa, 26 czerwca 2013
17:00 GKS Urania Ruda Śląska-MKS Siemianowice Śląskie3:0
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-AKS Niwka Sosnowiec0:1
17:00 LGKS 38 Podlesianka Katowice-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie6:0
17:00 KS Kolejarz 24 Katowice-RKS Grodziec1:3
17:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Rymer Rybnik5:3
17:00 ŁKS Łagiewniki-LKS Ciężkowianka Jaworzno6:2
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-KS Unia Dąbrowa Górnicza0:2
17:00 KP Warta Zawiercie-MKS Sławków2:3
do gory

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych