Home Mecze ligowe 2011/2012
A klasa - Podokręg Sosnowiec 2011/2012

- 1. Kolejka 

sobota, 13 sierpnia 2011
17:30 KS Cyklon Rogoźnik-KKS Łazowianka Łazy1:3
17:30 KS Niwy Brudzowice-UKS Pionier Ujejsce1:1
17:30 KS Giebło-LKS Błyskawica Preczów0:0
17:30 KP Warta Zawiercie-LKS Przemsza Siewierz3:1
17:30 LKS Jedność Strzyżowice-KP Sarnów2:0
17:30 MKS Sławków-ZEW Kazimierz2:2
17:30 LKS Ostoja Żelisławice-LKS Tęcza Błędów0:4
środa, 24 sierpnia 2011
17:30 MKS Poręba-MKS Milenium Wojkowice0:3
do gory
- 2. Kolejka 

sobota, 20 sierpnia 2011
17:30 LKS Tęcza Błędów-KS Cyklon Rogoźnik2:3
17:30 ZEW Kazimierz-LKS Ostoja Żelisławice5:3
17:30 KP Sarnów-MKS Sławków0:2
17:30 MKS Milenium Wojkowice-KP Warta Zawiercie0:2
17:30 LKS Błyskawica Preczów-MKS Poręba8:1
17:30 UKS Pionier Ujejsce-KS Giebło3:1
17:30 KKS Łazowianka Łazy-KS Niwy Brudzowice1:2
niedziela, 21 sierpnia 2011
17:30 LKS Przemsza Siewierz-LKS Jedność Strzyżowice7:0
do gory
- 3. Kolejka 

sobota, 27 sierpnia 2011
17:30 KS Cyklon Rogoźnik-LKS Ostoja Żelisławice1:2
17:30 KS Giebło-KKS Łazowianka Łazy0:2
17:30 MKS Poręba-UKS Pionier Ujejsce0:0
17:30 KP Warta Zawiercie-LKS Błyskawica Preczów2:1
17:30 MKS Sławków-LKS Przemsza Siewierz2:2
17:30 ZEW Kazimierz-KP Sarnów2:2
17:30 LKS Jedność Strzyżowice-MKS Milenium Wojkowice2:0
niedziela, 28 sierpnia 2011
17:00 KS Niwy Brudzowice-LKS Tęcza Błędów3:4
do gory
- 4. Kolejka 

środa, 31 sierpnia 2011
17:30 LKS Tęcza Błędów-KS Giebło4:2
17:30 KS Cyklon Rogoźnik-KS Niwy Brudzowice4:1
17:30 LKS Przemsza Siewierz-ZEW Kazimierz5:1
17:30 MKS Milenium Wojkowice-MKS Sławków0:4
17:30 LKS Błyskawica Preczów-LKS Jedność Strzyżowice5:1
17:30 UKS Pionier Ujejsce-KP Warta Zawiercie3:1
17:30 KKS Łazowianka Łazy-MKS Poręba4:1
17:30 LKS Ostoja Żelisławice-KP Sarnów2:2
do gory
- 5. Kolejka 

sobota, 03 września 2011
17:00 KS Giebło-KS Cyklon Rogoźnik4:3
17:00 LKS Tęcza Błędów-MKS Poręba5:1
17:00 LKS Jedność Strzyżowice-UKS Pionier Ujejsce1:3
17:00 MKS Sławków-LKS Błyskawica Preczów0:1
17:00 ZEW Kazimierz-MKS Milenium Wojkowice2:0
17:00 KP Sarnów-LKS Przemsza Siewierz1:0
niedziela, 04 września 2011
11:00 KP Warta Zawiercie-KKS Łazowianka Łazy6:0
16:00 KS Niwy Brudzowice-LKS Ostoja Żelisławice5:1
do gory
- 6. Kolejka 

sobota, 10 września 2011
17:00 LKS Tęcza Błędów-KP Warta Zawiercie2:3
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-MKS Poręba10:0
17:00 MKS Milenium Wojkowice-KP Sarnów1:0
17:00 LKS Błyskawica Preczów-ZEW Kazimierz3:1
17:00 UKS Pionier Ujejsce-MKS Sławków1:4
17:00 KKS Łazowianka Łazy-LKS Jedność Strzyżowice2:1
niedziela, 11 września 2011
17:00 KS Niwy Brudzowice-KS Giebło2:2
17:00 LKS Ostoja Żelisławice-LKS Przemsza Siewierz2:3
do gory
- 7. Kolejka 

sobota, 17 września 2011
15:00 ZEW Kazimierz-UKS Pionier Ujejsce2:3
17:00 KS Giebło-LKS Ostoja Żelisławice3:3
17:00 MKS Poręba-KS Niwy Brudzowice4:3
17:00 KP Warta Zawiercie-KS Cyklon Rogoźnik2:3
17:00 LKS Jedność Strzyżowice-LKS Tęcza Błędów2:4
17:00 MKS Sławków-KKS Łazowianka Łazy1:2
17:00 KP Sarnów-LKS Błyskawica Preczów0:5
niedziela, 18 września 2011
17:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Milenium Wojkowice4:1
do gory
- 8. Kolejka 

sobota, 24 września 2011
15:30 LKS Tęcza Błędów-MKS Sławków2:1
16:00 KS Cyklon Rogoźnik-LKS Jedność Strzyżowice1:0
16:00 LKS Błyskawica Preczów-LKS Przemsza Siewierz0:3
16:00 UKS Pionier Ujejsce-KP Sarnów0:0
16:00 KKS Łazowianka Łazy-ZEW Kazimierz4:0
niedziela, 25 września 2011
16:00 KS Niwy Brudzowice-KP Warta Zawiercie3:2
16:00 KS Giebło-MKS Poręba1:1
16:00 LKS Ostoja Żelisławice-MKS Milenium Wojkowice2:1
do gory
- 9. Kolejka 

sobota, 01 października 2011
16:00 MKS Poręba-LKS Ostoja Żelisławice2:0
16:00 KP Warta Zawiercie-KS Giebło8:0
16:00 MKS Sławków-KS Cyklon Rogoźnik1:4
16:00 ZEW Kazimierz-LKS Tęcza Błędów2:2
16:00 KP Sarnów-KKS Łazowianka Łazy2:0
16:00 MKS Milenium Wojkowice-LKS Błyskawica Preczów0:5
niedziela, 02 października 2011
11:00 LKS Jedność Strzyżowice-KS Niwy Brudzowice0:4
16:00 LKS Przemsza Siewierz-UKS Pionier Ujejsce4:0
do gory
- 10. Kolejka 

sobota, 08 października 2011
16:00 LKS Tęcza Błędów-KP Sarnów5:0
16:00 KS Cyklon Rogoźnik-ZEW Kazimierz1:1
16:00 KS Giebło-LKS Jedność Strzyżowice0:6
16:00 MKS Poręba-KP Warta Zawiercie0:2
16:00 UKS Pionier Ujejsce-MKS Milenium Wojkowice3:0
16:00 KKS Łazowianka Łazy-LKS Przemsza Siewierz2:4
niedziela, 09 października 2011
16:00 KS Niwy Brudzowice-MKS Sławków1:1
16:00 LKS Ostoja Żelisławice-LKS Błyskawica Preczów1:3
do gory
- 11. Kolejka 

sobota, 15 października 2011
15:30 KP Warta Zawiercie-LKS Ostoja Żelisławice3:1
15:30 MKS Sławków-KS Giebło1:1
15:30 ZEW Kazimierz-KS Niwy Brudzowice3:3
15:30 KP Sarnów-KS Cyklon Rogoźnik0:6
15:30 MKS Milenium Wojkowice-KKS Łazowianka Łazy3:0
15:30 LKS Błyskawica Preczów-UKS Pionier Ujejsce3:2
niedziela, 16 października 2011
11:00 LKS Jedność Strzyżowice-MKS Poręba3:2
15:30 LKS Przemsza Siewierz-LKS Tęcza Błędów3:1
do gory
- 12. Kolejka 

sobota, 22 października 2011
15:30 LKS Tęcza Błędów-MKS Milenium Wojkowice4:0
15:30 KS Cyklon Rogoźnik-LKS Przemsza Siewierz1:2
15:30 KS Giebło-ZEW Kazimierz1:0
15:30 MKS Poręba-MKS Sławków0:2
15:30 KP Warta Zawiercie-LKS Jedność Strzyżowice3:1
15:30 KKS Łazowianka Łazy-LKS Błyskawica Preczów2:2
niedziela, 23 października 2011
15:00 KS Niwy Brudzowice-KP Sarnów2:1
15:30 LKS Ostoja Żelisławice-UKS Pionier Ujejsce1:6
do gory
- 13. Kolejka 

sobota, 29 października 2011
14:30 MKS Sławków-KP Warta Zawiercie2:4
14:30 ZEW Kazimierz-MKS Poręba3:0
14:30 KP Sarnów-KS Giebło4:2
14:30 MKS Milenium Wojkowice-KS Cyklon Rogoźnik1:3
14:30 LKS Błyskawica Preczów-LKS Tęcza Błędów4:2
14:30 UKS Pionier Ujejsce-KKS Łazowianka Łazy4:0
niedziela, 30 października 2011
11:00 LKS Jedność Strzyżowice-LKS Ostoja Żelisławice4:0
14:30 LKS Przemsza Siewierz-KS Niwy Brudzowice1:1
do gory
- 14. Kolejka 

sobota, 05 listopada 2011
13:30 LKS Tęcza Błędów-UKS Pionier Ujejsce0:3
13:30 KS Niwy Brudzowice-MKS Milenium Wojkowice9:2
13:30 KS Giebło-LKS Przemsza Siewierz1:4
13:30 MKS Poręba-KP Sarnów1:1
13:30 KP Warta Zawiercie-ZEW Kazimierz4:0
niedziela, 06 listopada 2011
11:00 KS Cyklon Rogoźnik-LKS Błyskawica Preczów2:0
11:00 LKS Jedność Strzyżowice-MKS Sławków0:1
13:30 LKS Ostoja Żelisławice-KKS Łazowianka Łazy2:2
do gory
- 15. Kolejka 

sobota, 12 listopada 2011
13:30 MKS Sławków-LKS Ostoja Żelisławice3:0
13:30 ZEW Kazimierz-LKS Jedność Strzyżowice2:1
13:30 KP Sarnów-KP Warta Zawiercie2:7
13:30 LKS Przemsza Siewierz-MKS Poręba14:0
13:30 MKS Milenium Wojkowice-KS Giebło2:1
13:30 LKS Błyskawica Preczów-KS Niwy Brudzowice3:2
13:30 KKS Łazowianka Łazy-LKS Tęcza Błędów4:1
niedziela, 13 listopada 2011
11:00 UKS Pionier Ujejsce-KS Cyklon Rogoźnik1:1
do gory
- 16. Kolejka 

sobota, 17 marca 2012
15:00 KKS Łazowianka Łazy-KS Cyklon Rogoźnik0:1
15:00 UKS Pionier Ujejsce-KS Niwy Brudzowice0:1
15:00 LKS Błyskawica Preczów-KS Giebło11:1
15:00 KP Sarnów-LKS Jedność Strzyżowice2:2
15:00 ZEW Kazimierz-MKS Sławków2:0
15:00 LKS Tęcza Błędów-LKS Ostoja Żelisławice4:2
niedziela, 18 marca 2012
15:00 MKS Milenium Wojkowice-MKS Poręba5:2
15:00 LKS Przemsza Siewierz-KP Warta Zawiercie3:0
do gory
- 17. Kolejka 

sobota, 24 marca 2012
15:00 KS Cyklon Rogoźnik-LKS Tęcza Błędów0:0
15:00 MKS Sławków-KP Sarnów2:0
15:00 LKS Jedność Strzyżowice-LKS Przemsza Siewierz0:0
15:00 KP Warta Zawiercie-MKS Milenium Wojkowice3:1
15:00 MKS Poręba-LKS Błyskawica Preczów1:7
15:00 KS Giebło-UKS Pionier Ujejsce0:6
15:00 KS Niwy Brudzowice-KKS Łazowianka Łazy1:6
niedziela, 25 marca 2012
15:00 LKS Ostoja Żelisławice-ZEW Kazimierz3:4
do gory
- 18. Kolejka 

sobota, 31 marca 2012
15:00 LKS Tęcza Błędów-KS Niwy Brudzowice4:3
15:00 KKS Łazowianka Łazy-KS Giebło1:1
15:00 UKS Pionier Ujejsce-MKS Poręba11:0
15:00 LKS Błyskawica Preczów-KP Warta Zawiercie1:2
15:00 KP Sarnów-ZEW Kazimierz2:1
niedziela, 01 kwietnia 2012
15:00 LKS Ostoja Żelisławice-KS Cyklon Rogoźnik1:1
15:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Sławków3:0
15:00 MKS Milenium Wojkowice-LKS Jedność Strzyżowice5:1
do gory
- 19. Kolejka 

sobota, 07 kwietnia 2012
15:30 KS Giebło-LKS Tęcza Błędów4:4
15:30 KS Niwy Brudzowice-KS Cyklon Rogoźnik4:1
15:30 ZEW Kazimierz-LKS Przemsza Siewierz0:3
15:30 MKS Sławków-MKS Milenium Wojkowice3:4
15:30 LKS Jedność Strzyżowice-LKS Błyskawica Preczów1:4
15:30 KP Warta Zawiercie-UKS Pionier Ujejsce0:2
15:30 MKS Poręba-KKS Łazowianka Łazy1:3
15:30 KP Sarnów-LKS Ostoja Żelisławice2:2
do gory
- 20. Kolejka 

sobota, 14 kwietnia 2012
15:30 KS Cyklon Rogoźnik-KS Giebło6:0
15:30 MKS Poręba-LKS Tęcza Błędów1:1
15:30 KKS Łazowianka Łazy-KP Warta Zawiercie1:3
15:30 UKS Pionier Ujejsce-LKS Jedność Strzyżowice3:0
15:30 LKS Błyskawica Preczów-MKS Sławków4:0
niedziela, 15 kwietnia 2012
15:30 LKS Ostoja Żelisławice-KS Niwy Brudzowice3:0
15:30 MKS Milenium Wojkowice-ZEW Kazimierz3:3
15:30 LKS Przemsza Siewierz-KP Sarnów6:2
do gory
- 21. Kolejka 

sobota, 21 kwietnia 2012
16:00 KP Warta Zawiercie-LKS Tęcza Błędów2:1
16:00 MKS Poręba-KS Cyklon Rogoźnik2:2
16:00 KS Giebło-KS Niwy Brudzowice0:5
16:00 KP Sarnów-MKS Milenium Wojkowice2:1
16:00 ZEW Kazimierz-LKS Błyskawica Preczów1:7
16:00 MKS Sławków-UKS Pionier Ujejsce0:1
16:00 LKS Jedność Strzyżowice-KKS Łazowianka Łazy0:2
niedziela, 22 kwietnia 2012
16:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Ostoja Żelisławice2:2
do gory
- 22. Kolejka 

sobota, 28 kwietnia 2012
16:00 KS Niwy Brudzowice-MKS Poręba7:0
16:00 LKS Tęcza Błędów-LKS Jedność Strzyżowice3:0
16:00 KKS Łazowianka Łazy-MKS Sławków3:1
16:00 UKS Pionier Ujejsce-ZEW Kazimierz3:0
16:00 LKS Błyskawica Preczów-KP Sarnów3:1
niedziela, 29 kwietnia 2012
11:00 MKS Milenium Wojkowice-LKS Przemsza Siewierz0:2
16:00 LKS Ostoja Żelisławice-KS Giebło4:0
16:00 KS Cyklon Rogoźnik-KP Warta Zawiercie0:3
do gory
- 23. Kolejka 

czwartek, 02 maja 2002
17:00 MKS Sławków-LKS Tęcza Błędów3:0
17:00 LKS Jedność Strzyżowice-KS Cyklon Rogoźnik0:3
17:00 KP Warta Zawiercie-KS Niwy Brudzowice4:3
17:00 MKS Poręba-KS Giebło3:0
17:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Błyskawica Preczów2:2
17:00 KP Sarnów-UKS Pionier Ujejsce2:1
17:00 ZEW Kazimierz-KKS Łazowianka Łazy0:4
17:00 MKS Milenium Wojkowice-LKS Ostoja Żelisławice1:1
do gory
- 24. Kolejka 

sobota, 05 maja 2012
17:00 KS Giebło-KP Warta Zawiercie0:5
17:00 KS Niwy Brudzowice-LKS Jedność Strzyżowice7:1
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-MKS Sławków1:2
17:00 KKS Łazowianka Łazy-KP Sarnów1:1
17:00 UKS Pionier Ujejsce-LKS Przemsza Siewierz0:4
17:00 LKS Błyskawica Preczów-MKS Milenium Wojkowice1:0
niedziela, 06 maja 2012
17:00 LKS Ostoja Żelisławice-MKS Poręba4:1
środa, 16 maja 2012
18:00 LKS Tęcza Błędów-ZEW Kazimierz1:1
do gory
- 25. Kolejka 

sobota, 12 maja 2012
17:00 KP Sarnów-LKS Tęcza Błędów4:1
17:00 ZEW Kazimierz-KS Cyklon Rogoźnik1:4
17:00 MKS Sławków-KS Niwy Brudzowice0:2
17:00 LKS Jedność Strzyżowice-KS Giebło4:1
17:00 LKS Przemsza Siewierz-KKS Łazowianka Łazy2:0
17:00 LKS Błyskawica Preczów-LKS Ostoja Żelisławice3:1
niedziela, 13 maja 2012
11:00 MKS Milenium Wojkowice-UKS Pionier Ujejsce3:2
17:00 KP Warta Zawiercie-MKS Poręba1:0
do gory
- 26. Kolejka 

sobota, 19 maja 2012
17:00 MKS Poręba-LKS Jedność Strzyżowice1:7
17:00 KS Giebło-MKS Sławków3:2
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-KP Sarnów5:1
17:00 KKS Łazowianka Łazy-MKS Milenium Wojkowice1:2
17:00 UKS Pionier Ujejsce-LKS Błyskawica Preczów0:2
niedziela, 20 maja 2012
16:00 LKS Tęcza Błędów-LKS Przemsza Siewierz0:2
17:00 LKS Ostoja Żelisławice-KP Warta Zawiercie0:4
17:00 KS Niwy Brudzowice-ZEW Kazimierz2:0
do gory
- 27. Kolejka 

sobota, 26 maja 2012
17:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Cyklon Rogoźnik3:2
17:00 KP Sarnów-KS Niwy Brudzowice2:1
17:00 ZEW Kazimierz-KS Giebło1:0
17:00 MKS Sławków-MKS Poręba11:2
17:00 LKS Jedność Strzyżowice-KP Warta Zawiercie0:2
17:00 LKS Błyskawica Preczów-KKS Łazowianka Łazy4:0
17:00 UKS Pionier Ujejsce-LKS Ostoja Żelisławice3:0
niedziela, 27 maja 2012
11:00 MKS Milenium Wojkowice-LKS Tęcza Błędów1:3
do gory
- 28. Kolejka 

sobota, 02 czerwca 2012
17:00 KP Warta Zawiercie-MKS Sławków1:1
17:00 MKS Poręba-ZEW Kazimierz0:3
17:00 KS Giebło-KP Sarnów1:5
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-MKS Milenium Wojkowice1:1
17:00 LKS Tęcza Błędów-LKS Błyskawica Preczów1:2
17:00 KKS Łazowianka Łazy-UKS Pionier Ujejsce1:4
niedziela, 03 czerwca 2012
17:00 LKS Ostoja Żelisławice-LKS Jedność Strzyżowice7:1
17:00 KS Niwy Brudzowice-LKS Przemsza Siewierz1:1
do gory
- 29. Kolejka 

sobota, 09 czerwca 2012
17:00 UKS Pionier Ujejsce-LKS Tęcza Błędów0:0
17:00 LKS Błyskawica Preczów-KS Cyklon Rogoźnik4:3
17:00 MKS Milenium Wojkowice-KS Niwy Brudzowice6:2
17:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Giebło9:0
17:00 KP Sarnów-MKS Poręba6:1
17:00 ZEW Kazimierz-KP Warta Zawiercie0:4
17:00 MKS Sławków-LKS Jedność Strzyżowice2:0
17:00 KKS Łazowianka Łazy-LKS Ostoja Żelisławice0:2
do gory
- 30. Kolejka 

niedziela, 17 czerwca 2012
11:00 LKS Ostoja Żelisławice-MKS Sławków5:2
11:00 LKS Jedność Strzyżowice-ZEW Kazimierz3:3
11:00 KP Warta Zawiercie-KP Sarnów7:2
11:00 MKS Poręba-LKS Przemsza Siewierz1:8
11:00 KS Giebło-MKS Milenium Wojkowice2:3
11:00 KS Niwy Brudzowice-LKS Błyskawica Preczów1:2
11:00 KS Cyklon Rogoźnik-UKS Pionier Ujejsce3:3
11:00 LKS Tęcza Błędów-KKS Łazowianka Łazy3:0
do gory

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych