Home Zarząd KP Warta Zawiercie
Powołano Zarząd klubu PDF Drukuj Email

W dniu 6 marca 2013 r Walne Nadzwyczajne Zebranie Członków Stowarzyszenia KP Warta Zawiercie dokonało zmian w  Zarządzie oraz w Komisji Rewizyjnej Klubu. Skład obecnego Zarządu i Komisji Rewizyjnej podajemy poniżej.

Zarząd klubu
Bogdan Janikowski - Prezes Zarządu
Rafał Reroń - Wiceprezes Zarządu
Zdzisław Zimny - Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna
Kazimierz Sikora - członek komisji
Dariusz Pantak - członek komisji
Krzysztof Słomka - członek komisji

Bogdan Janikowski - Prezes Zarządu

Podjąłem się funkcji Prezesa Zarządu KP Warta Zawiercie, aby przywrócić wiarę wszystkim mieszkańcom naszego miasta w możliwość funkcjonowania klubu piłkarskiego na zdrowych zasadach zgodnych z duchem fair play, które są tak ważnym elementem we wszystkich dziedzinach działalności i sportu. Zasady o których wspomniałem dotyczyć będą wszystkich, którzy związani będą z tym klubem. Mam na myśli działaczy, zawodników, trenerów oraz wszystkich tych, którzy będą chcieli wesprzeć naszą działalność w różnych formach. Mamy jasno sprecyzowane plany działalności oraz regulaminy, które będą bardzo rygorystycznie przestrzegane w tym klubie. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to łatwe zadanie, ale myślę, że najwyższy czas rozpocząć budowę klubu od początku, gdyż tylko jego solidne fundamenty poparte wzajemnym zaufaniem ludzi wspierających jego funkcjonowanie, dają perspektywę osiągnięcia sukcesu w przyszłości. Mam nadzieję, że wiele osób w najbliższym czasie przekona się do naszych zasad i będzie popierać naszą działalność.

Rafał Reroń - Wiceprezes Zarządu

"Funkcja którą mi powierzono to zaszczyt za który członkom stowarzyszenia bardzo dziękuję.Warta Zawiercie to klub z tradycjami, prawdziwa marka z której trzeba i należy korzystać, wizytówka miasta. Celem działania Zarządu klubu oraz członków i sympatyków KP Warta Zawiercie winno być wykorzystanie tego potencjału. Są ludzie i jest baza sportowa dająca możliwości treningu dla dzieci i młodzieży z Powiatu Zawierciańskiego umożliwiająca podnoszenie kwalifikacji sportowych a w przyszłości może karierę sportowca zawodowego.Taki też jest cel osób zarządzających klubem stworzenie solidnych podstaw organizacyjnych i sportowych oraz wychowanie poprzez sport. Pozdrawiam zawodników i sympatyków KP Warta Zawiercie i zachęcam do konstruktywnej współpracy."

W dniu 13.06.2018 r Walne  Zebranie Członków Stowarzyszenia KP Warta Zawiercie dokonało zmian w  Zarządzie Stowarzyszenia KP Warta Zawiercie. Skład obecnego Zarządu podajemy poniżej:

Zarząd klubu
Bogdan Janikowski - Prezes Zarządu

Rafał Reroń - Wiceprezes Zarządu

Zdzisław Zimny - Członek Zarządu

Robert Majchrzak - Członek Zarządu

Łukasz Kłosowski - Członek Zarządu

Skład Komisji Rewizyjnej pozostaje bez zmian. 

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych