Home
Pierwszy trening pod okiem Szadkowskiego PDF Email
Wpisany przez Jarosław Drużbiński   
wtorek, 27 września 2011 21:47

Od dzisiaj Warta Zawiercie rozpoczęła treningi pod okiem nowego szkoleniowca. Nowy był także obiekt na którym trenowali.

Pierwsze wskazówki, uzgodnienia i wytyczne przedstawił dzisiaj zawodnikom nowy szkoleniowiec Warty Zawiercie, Bogdan Szadkowski. Wszystko wskazuje na to, że wielkich zmian w składzie zespołu nie należy się spodziewać. Zmiany nastąpią jednak w taktyce gry zawierciańskiego zespołu. Zaangażowanie podczas spotkań i treningów to jedno z najważniejszych rzeczy, których oczekuje od zawodników Bogdan Szadkowski. Jak sam podkreślał, w drużynie nie ma miejsca dla tych, którzy w lekceważący sposób będą podchodzić do zadań jakie zostaną im postawione.

Z pierwszymi podaniami i strzałami na nowym obiekcie zapoznawali się także zawodnicy zawierciańskiego zespołu. Bowiem po raz pierwszy trening odbył się na nowym boisku ze sztuczna nawierzchnią. Jedno jest pewne. Na warunki do gry nie może narzekać żaden z nich. Jedyne co pozostaje, to wyłącznie własne zaangażowanie i chęć podnoszenia umiejętności.

źródło: www.zawiercie.info

 

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych