Aktualności

Strona główna » Aktualności

wielkość tekstu: A | A | A

• Ruszyła liga piłki nożnej kobiet

LKS BESTWINA - KP WARTA ZAWIERCIE 2:0 (2:0) Pierwszy mecz w IV lidze kobiet za nami. W pierwszej połowie zawodniczki Warty nie wykorzystały dwóch dogodnych sytuacji bramkowych, za to rywalki strzeliły dwie bramki i na przerwę zawodniczki zeszły z wynikiem 2:0. Po zmianie stron gospodarze atakowali, ale defensywa Warciarek z bramkarzem dobrze się spisała. Dziękujemy dziewczynom za ... dodano: 16 września 2019 czytano: 55 razy
  • Kolejny mecz w Częstochowie

W najbliższą niedzielę 8 września Warciarze rozegrają mecz wyjazdowy z RKS Raków II Częstochowa. Spotkanie odbędzie się w Częstochowie na Limanowskiego 83. Start o godz. 11:30. dodano: 16 września 2019 czytano: 54 razy
  • Akademia rozpoczęła sezon

1 września drużyny Akademii KP Warta Zawiercie zainaugurowały sezon piłkarski. Występująca w lidze juniorów B1 drużyna rocznika 2003/2004 pokonała na wyjeździe SALOS Dąbrowa Górnicza 4-0 (bramki zdobyli: Mikołaj Myga 2, Andrzej Hamrazij i Kacper Trojak) Występująca w lidze młodzików D1 drużyna rocznika 2007 pokonała u siebie CZARNYCH Sosnowiec 2-0 ... dodano: 16 września 2019 czytano: 52 razy
  • Nowy fanpage Akademii

Już jest. Specjalnie dla najmłodszych pasjonatów piłki nożnej ruszył nowy fanpage Akademii KP Warta Zawiercie. Można w nim znaleźć najnowsze informacje dotyczące treningów i meczy oraz wiadomości na temat działania drużyn młodzieżowych. Zapraszamy na Facebook Akademia Warta Zawiercie. dodano: 16 września 2019 czytano: 51 razy
  • Remis z Ornontowicami

1 września Warciarze zremisowali na własnym stadionie z GKS Gwarek Ornontowice 2:2. Bramki dla KP Warta Zawiercie zdobyli Michał Kamiński i Szymon Maszczyk. dodano: 16 września 2019 czytano: 48 razy
  • Warta vs Gwarek już w niedzielę

1 września na stadionie w Zawierciu Warciarze będą podejmować drużynę GKS Gwarek Ornontowice. Wstęp bezpłatny. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do wspólnego kibicowania. dodano: 25 sierpnia 2019 czytano: 52 razy
  • Zwycięstwo Warciarzy z Dramą

Wynikiem 3:4 zakończyło się spotkanie w trzeciej kolejce drużyny KP Warta Zawiercie z zespołem LKS Drama Zbrosławice. Już w drugiej minucie sędzia  podyktował rzut karny dla przeciwnika, który wykorzystał Ariel Lindner pokonując Rafała Mascibrzucha i zdobywając dla swojej drużyny bramkę. W 14 minucie spotkania Łukasz Stolarczyk wykorzystał sytuację pod bramką ... dodano: 25 sierpnia 2019 czytano: 120 razy
  • W sobotę mecz z Dramą Zbrosławice

24 sierpnia Warciarze zagrają z drużyną LKS Drama Zbrosławice. Mecz odbędzie się w Ptakowicach ul. Reptowska 1. dodano: 25 sierpnia 2019 czytano: 48 razy
  • Trzy punkty zostają w Zawierciu

Podopieczni Roberta Majchrzaka pokonują dzisiaj na boisku drużynę Znicz Kłobuck 3:1. Pierwsza bramka padła jeszcze w pierwszej połowie i strzelił ją Michał Mąka. W drugiej połowie Warciarze zdobyli kolejne dwie bramki. Strzelali Jacek Jarnot i Norbert Bębenek. Padł również honorowy gol dla drużyny z Kłobucka. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dodano: 25 sierpnia 2019 czytano: 54 razy
  • Nowi zawodnicy w składzie pierwszej drużyny

W reprezentacji KP Warta Zawiercie zagrają nowi zawodnicy. Kim są i skąd pochodzą? To Norbert Bębenek - transfer z Polonii Bytom, młodzieżowiec Dominik Chmielewski, zawodnik z Zawiercia - transfer z Górnika Zabrze, Michał Szczyrba wypożyczony na rok z GKS Katowice, młodzieżowiec Rafał Hanowski z Gwarka Zabrze oraz młodzieżowiec Michał Kamiński również z Gwarka ... dodano: 25 sierpnia 2019 czytano: 56 razy
  • W sobotę pierwszy mecz Warciarzy w Zawierciu

W sobotę 17 sierpnia drużyna KP Warta Zawiercie zagra swój pierwszy mecz na własnym boisku. Będzie to drugie spotkanie rozpoczętych w minioną sobotę rozgrywek ligowych. W sobotę Warciarze podejmować będą MLKS Znicz Kłobuck. Gwarantowane sportowe emocje oraz dostępny punkt z gadżetami i stoisko gastronomiczne.  dodano: 16 sierpnia 2019 czytano: 52 razy
  • Skład pierwszej drużyny

W najbliższym sezonie w składzie pierwszej drużyny barwy biało-zielone reprezentować będą: Marcin Drzymont, Patryk Grim, Jacek Jarnot, Mateusz Wawoczny, Rafał Maścibrzuch, Krystian Furgacz, Patryk Bartusiak, Michał Mąka, Norbert Bębenek, Damian Adamiecki, Dominik Chmielewski, Dawid Wrona, Klaudiusz Mikoda, Kamil Wiernek, Sebastian Szwaja, Fabian Klama, Szymon Maszczyk, Franciszek ... dodano: 16 sierpnia 2019 czytano: 75 razy
  • Punkty zostały w Bytomiu

10 sierpnia o godz. 17:00 drużyna KP Warta Zawiercie rozpoczęła swoje pierwsze w tym sezonie spotkanie o punkty. Drużyna z Zawiercia inaugurowała sezon 2019/2020 z Szombierkami Bytom. W barwach biało-zielonych zagrali: Rafał Maścibrzuch, Dawid Wrona, Daniel Chmielewski, Marcin Drzymont, Michał Mąka, Damian Adamiecki, Patryk Bartusiak, Mateusz Wawoczny, Fabian Klama, Norbert Bębenek, ... dodano: 10 sierpnia 2019 czytano: 55 razy
  • W sobotę Warta rozegra pierwszy mecz

W najbliższą sobotę 10 sierpnia drużyna KP Warta Zawiercie zainauguruje piłkarski sezon 2019/2020 meczem na wyjeździe z zespołem GKS Szombierki Bytom. dodano: 9 sierpnia 2019 czytano: 48 razy