Warta Zawiercie

Przegrana w Katowicach

Strona główna » Aktualności » Przegrana w Katowicach

wielkość tekstu: A | A | A

Pierwsza porażka Warciarzy na wyjazdowym sparingu z Rozwojem Katowice U17, w którym grało ośmiu zawodników z rocznika 2004. Podopieczni Tomasza Wróbla dzielnie stawili czoła zawierciańskiej drużynie seniorskiej. W pierwszej połowie spotkania podopieczni Roberta Majchrzaka wybiegli na murawę w najmocniejszym składzie: Rafał Maścibrzuch, Dawid Wrona, Michał Sołtysik, Patryk Bartusiak, Dominik Chmielwski, Mateusz Wawoczny, Fabian Klama, Damian Adamiecki, Norbert Bębenek, Michał Mąka, Jacek Jarnot.

Pierwsza połowa należała do Warciarzy, ale drużyna z Zawiercia nie wykorzystała dwóch stuprocentowych okazji. Zespół z Katowic w pierwszej połowie nie oddał żadnego strzału na bramkę Rafała Maścibrzucha.
Po zmianie stron trener Robert Majchrzak wpuścił na boisko 6 rezerwowych piłkarzy i mecz zrobił się wyrównany. W samej końcówce spotkanie po kontrze zawodników Rozwoju Katowice drużyna z Zawiercia traci bramkę na 1:0 i takim wynikiem kończy się sparing.

czytano: 1107 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-02-07 20:34:18