Warta Zawiercie

Sparing z Myszkowem

Strona główna » Aktualności » Sparing z Myszkowem

wielkość tekstu: A | A | A

24 lipca na stadionie w Zawierciu odbył się sparing pierwszej drużyny Warty z MKS Myszków. Był to drugi sprawdzian drużyny przed rozpoczynającymi się w połowie sierpnia rozgrywkami ligowymi. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

"Sparing nr 2 za nami. Ameryki nie odkryję, że tego typu mecze stanowią poligon doświadczalny. W kilku sytuacjach zachowaliśmy się poprawnie, wykorzystując zagrania trenowane w tygodniu. Za to zawodnikom należy się pochwała. Przy straconych golach popełniliśmy bardzo duże błędy w ustawieniu, które musimy bezwzględnie wyeliminować oraz prezentować większą odpowiedzialność będąc przy piłce. Do poprawy również skuteczność. Kilka sytuacji sobie wykreowaliśmy, w tym rzut karny, ale póki co celowniki mamy rozregulowane.  Drużyna ma być gotowa na 14 sierpnia i wspólnie z piłkarzami zrobimy wszystko, aby tak było" – mówi trener Mateusz Mańdok.

Warta – Myszków 1-2 (1-2)

30 min.. 0-1

36 min . 0-2

43 min. 1-2 Adamiecki (asysta Neison Pereira)

Skład:

Testowany 1 – Bartusiak, Santana, Klama, Mąka – Bębenek, Pereira, Maszczyk – Adamiecki, Testowany 2, Testowany 3

W drugiej połowie wystąpili: Będkowski, Sołtysik, Testowany 4, Testowany 5, Gajecki, Trojak, Gajda, Testowany 6,

Przed nami 31 lipca sparing wyjazdowy z Zagłębiem Sosnowiec II, który będzie kolejnym sprawdzianem drużyny przed rozpoczynającą się 14 sierpnia ligą.