Warta Zawiercie

Zwycięstwo Warciarzy z Dramą

Strona główna » Aktualności » Zwycięstwo Warciarzy z Dramą

wielkość tekstu: A | A | A

Wynikiem 3:4 zakończyło się spotkanie w trzeciej kolejce drużyny KP Warta Zawiercie z zespołem LKS Drama Zbrosławice. Już w drugiej minucie sędzia  podyktował rzut karny dla przeciwnika, który wykorzystał Ariel Lindner pokonując Rafała Mascibrzucha i zdobywając dla swojej drużyny bramkę. W 14 minucie spotkania Łukasz Stolarczyk wykorzystał sytuację pod bramką Warciarzy i główką strzelił kolejnego gola dla Dramy Zbrosławice. Warciarze odpowiedzieli przeciwnikom w 31 minucie, kiedy Norbert Bębenek strzelił pierwszą bramkę dla zawierciańskiej drużyny. Na przerwę zawodnicy wyszli z wynikiem 1:2. Druga połowa meczu to kolejne sportowe emocje i kolejne celne strzały. W 52 minucie Michał Mąka wyrównał wynik meczu na 2:2, a w 67 minucie Damian Adamiecki podniósł wynik do 2:3. Zawodnicy Dramy Zbrosławice nie pozostali obojętni na przebieg sytuacji na boisku i w 71 minucie celny strzał na bramkę oddał Tadeusz Urbańczyk. I gdy już się wydawało, że spotkanie w Ptakowicach zakończy się remisem Damian Adamiecki w 89 minucie strzelił czwartą bramkę dla Warciarzy. 92 minuty spotkania Warty z Dramą zakończyły się wynikiem 3:4.