Warta Zawiercie

Warta remisuje w Świętochłowicach

Strona główna » Aktualności » Warta remisuje w Świętochłowicach

wielkość tekstu: A | A | A

25 lipca KP Warta Zawiercie zainaugurowała sezon piłkarski 2020/2021 meczem z MKS Śląsk Świętochłowice, który zakończył się remizem 1:1. Bramkę dla biało-zielonych strzelił w końcówce spotkania Michał Sołtysik.

Po długiej przerwie związanej z epidemią ruszyła IV liga piłki nożnej mężczyzn. Warta w pierwszej kolejce stanęła na boisku z zawodnikami Śląska Świętochłowice. Nie zabrakło emocji oraz niewykorzystanych szans. Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 0:0. Pierwszy celny strzał, który wywołał duży entuzjazm wśród kibiców gospodarzy, padł w 75 minucie, gdy piłkę w bramce Warciarzy umieścił Adrian Lesik. Po 90 minutach wynik nadal pozostawał bez zmian, jednak to jeszcze nie był koniec spotkania. W doliczonym czasie faulowany został Jacek Jarnot, a podyktowaną wskutek tego „jedenastkę” wykorzystał Michał Sołtysik. W 94 minucie pada bramka dla gości. Mecz kończy się wynikiem 1:1.